اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با خانواده هنرمند فقید سلماسی دیدار کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با خانواده هنرمند فقید سلماسی دیدار کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با حضوردر منزل مرحوم عزیز مرادوردی خوشنویس فوق ممتاز، با خانواده این هنرمند فقیددیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، صبح امروز ۱۷ شهریور در این دیدار با بیان اینکه مرحوم مرادوردی هنرمندی گرانمایه و خوشنویس فوق ممتاز بود، اظهار کرد: فقدان این هنرمند عزیز باعث تأسف و تألم جامعه ادبی و هنری استان شد.
حجت الاسلام خدایاری ضمن همدردی با خانواده مرادوردی، لوح تسلیت وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت آن مرحوم را هم به خانواده وی تقدیم کرد و افزود: یاد و خاطره عزیز مرادوردی به واسطه آثارخطی قرآنی همواره زنده خواهد بود.
عزیز مرادوردی از اساتید فوق ممتاز و مطرح خوشنویسی در شهرستان سلماس بود که شهریورماه امسال بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

براساس این گزارش: نشست صمیمی با رییس و اعضای انجمن خوشنویسان شعبه سلماس، حضور و نثار فاتحه در مزار شهدای مغانجوق سلماس، دیدار ودلجویی با خانواده مرحوم عزیز مرادوردی در منزل و سر مزار، نشست صمیمی با رییس و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سلماس و دیدار با امام جمعه شهرستان سلماس ازجمله برنامه های صبح امروز بود.

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید