اخبار

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی،به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی،به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج
حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین خدایاری،بدین شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم"
بسیج یعنی نیروی کارآمدکشور برای همه میدان ها (مقام معظم رهبری)
هفته بسیج، بزرگ داشت جان فشانی‌هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است، گمان غلطی است اگر بسیج را حاصل جنگ تحمیلی یا انقلاب اسلامی بدانیم و امروز تمام ظرفیت کشور، دولت قوای مقننه، قضائیه و همه مسئولان، قاطبه و توده مردم مومن و همیشه در صحنه، نیروهای مسلح در صف واحد و بارویکرد بسیجی ، برای تداوم انقلاب اسلامی همواره پشت سر رهبری عالی‌قدر امید مستضعفان عالم و خار چشم استکبار و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی هستند.
هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار بسیج و بیعتی با بزرگ بسیجی دلاور مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) است.
اینجانب آغاز هفته بسیج را به تمامی ملت ایران و الخصوص بسیجیان شجاع و عزتمند استان آذربایجان غربی و همکاران بسیجی در اداره کل فرهنگ وارشاد آذربایجان غربی ،تبریک گفته و برای همه آنان سعادت و بهروزی در خدمت به ایران اسلامی و پاسداری از ارزش‌های الهی را خواستارم.
۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۰:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید