اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در واکنش به اهانت نشریه فرانسوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در واکنش به اهانت نشریه فرانسوی
اقدام نشریه فرانسوی جاهلیت مدرن است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، در بیانیه ایی که حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ، روز شنبه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام صادر کرد آمده است: اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی جاهلیت مدرن را در کشوری که مدعی حقوق بشر است به تصویر کشیده و ‌پرده از چهره واقعی مستکبران زمان برداشت.
وی ادامه داده است: اهانت نشریه فرانسوی به مقدسات اسلام نشانه هراس رژیم صهیونیستی و‌همتایانش از گسترش اسلام ناب محمدی در جهان است.
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری ادامه داده است: این اقدام نشریه فرانسوی ‌ثابت کرد آنها هیچگونه اعتقاد و‌احترامی به ادیان الهی نداشته و‌تمام تلاش خود را برای منزوی کردن ادیان به کار بسته اند.
خدایاری درادامه افزوده است: جای تعحب است کسانیکه مدعی حقوق بشر هستند اهانت به مقدسات ادیان الهی را آزادی بیان نامیده و ربیس جمهوری فرانسه برخورد با این حرکت را لازم ندانسته که‌باید گفت این بی تفاوتی نشان از بی اعتنایی کامل آنها به حقوق بشراست.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ادامه داده است: هیچ یک از پیروان ادیان الهی توهین به مقدسات ادیان دیگر را قبول نداشته و‌به این مهم معتقدند دین مانعی بزرگ در برابر دین ستیزان است.
خدایاری افزوده است: اهانت نشریه فرانسوی با پشتیبانی رژیم صهیونبستی نفرت هرچه بیشتر پیروان ادیان الهی را برانگیخت و‌دشمنان واقعی دین و‌ بشریت را به جهانیان معرفی کرد.
وی همچنین در بخش دیگر این بیانیه بر ورود مجامع بین الملی به این موضوع تاکید کرده و‌ بی تفاوتی نسبت به اهانت به مقدسات ادیان الهی از سوی مجامع بین المللی را قابل قبول ندانسته است.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید