اخبار

سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
سومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌غربی با همکاری موسسه خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، رسول بابا‌زاده، معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، اظهار کرد: سومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌غربی با همکاری موسسه خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و متخصصان کتاب استان برای خلق آثار مکتوب جدید و تقویت شاخص کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این جشنواره در دو بخش برگزار می‌شود که بخش ویژه شامل کتاب‌های چاپ شده در حوزه دفاع‌مقدس به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی افزود: طرح کتاب سال استان آذربایجان غربی به منظور تشویق ناشران و نویسندگان برای ارائه آثار خود در طول یک دوره زمانی یک سال اجرا می‌شود و به بهترین کتاب‌ها و آثاری که دارای ویژگی‌های فنی، محتوایی و موضوع  خوب و شایسته‌ای باشند، پس از ارزیابی از طرف داوران خانه کتاب و ادبیات ایران، جوایزی اهدا می‌شود.

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید