اخبار

« اسماعیل نجفی» مجسمه های فلزی خود را در نگارخانه ارومیه به نمایش گذاشت

« اسماعیل نجفی»  مجسمه های فلزی خود را در نگارخانه ارومیه به نمایش گذاشت
« اسماعیل نجفی » از هنرمندان مجسمه ساز شهرستان ارومیه آثار هنری خود را در قالب نمایشگاه « قصه های فلز ۲ »از تاریخ هجدهم تیرماه سال جاری به مدت یک هفته در نگارخانه ارومیه به نمایش گذاشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی،« اسماعیل نجفی » از هنرمندان مجسمه ساز شهرستان ارومیه آثار هنری خود را در قالب نمایشگاه « قصه های فلز ۲ »از تاریخ هجدهم تیرماه سال جاری به مدت یک هفته در نگارخانه ارومیه به نمایش گذاشت.
 در این نمایشگاه آثار فلزی اسماعیل نجفی در دو بخش « هنر مفهومی و هنر رئالیسم » با موضوعات مختلف اجتماعی ، حیوانات و طبیعت در بیش از ۸۰ اثر هنری از جنس آهن به مدت یک هفته در معرض دید عموم قرار گرفته است.
 بیان مفهوم زندگی بشر در جامعه کنونی و نگرش هنرمند مجسمه ساز به مفهوم زندگی از زاویه های مختلف ، به خصوص گذر زمان ، اخلاق در جامعه ،  نیازهای عاطفی بشر و آینده نگری از ویژگی‌های بارز آثار ارائه شده در نمایشگاه « قصه های فلز ۲ » در نگارخانه ارومیه می باشند.
اسماعیل نجفی پیش از این نمایشگاه « قصه های فلز۱  »  راه برای نخستین بار در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۷ شمسی با ارائه ۵۸ اثر فلزی در نگارخانه ارومیه  برگزار کرده بود.
 نجفی متولد ۱۳۵۰ شمسی و  از هنرمندان با استعداد و فعال در عرصه تولیدات  هنر تزیینی و مجسمه های فلزی در شهرستان ارومیه است که فعالیت هنری خود را از ۱۵ سال پیش در رشته شیشه‌گری آغاز کرد و امروز با دستان هنرمند خود آهن بی جان را به تمثالهای جانداری تبدیل می کند که با ذهن هر هنرمندی ارتباط برقرار می‌کنند.
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید