به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با نقاش پیشکسوت خوشنویسی،نقاشی و معماری

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با نقاش پیشکسوت خوشنویسی،نقاشی و معماری
حجت الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری با حضور در منزل استاد حبیب الله ارسلانی پیشکسوت خوشنویسی،نقاشی و معماری ارومیه با این هنرمند دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ، حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در دیدار با استاد حبیب الله ارسلانی از خدمات این هنرمند پیشکسوت هنرهای تجسمی درامر آموزش هنر قدردانی کرد و گفت:استاد حبیب الله ارسلانی احاطه کاملی بر هنر داشته و مهمتر از همه در خدمت دین، مملکت و جامعه بوده است.

وی با اشاره به اینکه ایشان علاوه بر فعالیتهای هنری و تولید آثار سال ها در آموزش هنرهای تجسمی در ارومیه نقش موثری داشته است.گفت: این هنرمند، انجمن خوشنویسان ارومیه را با ٦٠ میلیون ریال هزینه شخصی راه اندازی کرده و نه تنها انجمن خوشنویسان ارومیه بلکه انجمن خوشنویسان کشور نیز مدیون این هنرمند است.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، افزود: المان ها و نمادهای انقلابی در ٢٠ شهر مختلف کشور حاصل زحمت های این هنرمند نقاش و مجسمه ساز است.

حبیب الله ارسلانی متولد ١٣٢٨ شمسی در ارومیه و هنرمندی توانمند در عرصه های نقاشی، خوشنویسی و ریزه کاری و مجسمه سازی است.

استاد حبیب الله ارسلانی علاوه بر ترسیم نقش های ماندگار بر تاریخ هنرهای تجسمی این استان، فرزند هنرمند و نقاشی با مدرک دکترای نگارگری ایرانی را به جامعه هنری این استان تقدیم کرده است.


۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۳۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500