به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

کودکان اوتیسم به تعامل و همکاری افراد در جامعه نیاز دارند

کودکان اوتیسم به تعامل و همکاری افراد در جامعه نیاز دارند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: از جمله مواردی که انسانها می‌توانند در آن تعامل و تعاون داشته باشند، عزیزانی همچون‌ کودکان اوتیسمی هستند که با کمک ما زندگی آنها شکل بهتری به خود خواهد گرفت و موجبات کاهش رنج آنان فراهم می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، عصر ۱۸ اردیبهشت ماه، در جشن روز جهانی اوتیسم، اظهار کرد: نبی مکرم اسلام فرمودند که همه مردم، فرزندان پروردگار هستند، اما از میان اعضای این خانواده، محبوب‌ترین آنان نزد پروردگار، کسی است که نفع او بیشتر به مردم برسد.
وی ادامه داد: از جمله مواردی که انسانها می‌توانند در آن تعامل و تعاون داشته باشند، عزیزانی هستند که با کمک ما زندگی آنها شکل بهتری به خود خواهد گرفت و موجبات کاهش رنج آنان فراهم می‌شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خدایاری افزود: بیماری اوتیسم در واقع یک شرایطی است که انسانها درخود فرورفته و با خود درگیر هستند و مانند انسانهای عادی، فعالیت نداشته و درخصوص اتفاقات پیرامون خود نمی‌توانند واکنشی از خود بروز دهند.
وی یادآور شد: ما وامدار کسانی هستیم که با وجود این بیماری به ما نشان می‌دهند که انسانها هیچ تفاوتی باهم ندارند.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500