به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

کمک 450 میلیون ریالی اهالی فرهنگ و هنر آذربایجان غربی به سیل زدگان

کمک 450 میلیون ریالی اهالی فرهنگ و هنر آذربایجان غربی به سیل زدگان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دو جلسه برای جمع آوری کمک های اهالی فرهنگ و هنر استان به سیل زدگان در این اداره کل برگزار شده است، گفت: اهالی فرهنگ و هنر با همکاری این اداره کل حدود 450 میلیون ریال را به صورت نقدی برای کمک به سیل زدگان کشور جمع آوری می کنند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی،حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری روز پنجشنبه در دیدار با تعدادی از کارکنان، دبیر خبر و رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی، افزود: در مرحله نخست کمک های نقدی به مناطق سیل زده ارسال و در مرحله بعدی گروه های فرهنگی و هنری استان برای تقویت همدلی و ایجاد روحیه در بین مردم سیل زده به این مناطق اعزام می شوند.
وی ادامه داد: برای شناسایی نیازهای مناطق سیل زده و تامین اقلام مورد نیاز نیز هیاتی از این اداره کل به مناطق مورد نظر اعزام می شود تا نیازسنجی های لازم در حوزه های فرهنگی، هنری و رسانه را در مناطق سیل زده انجام دهند.
وی اضافه کرد: کمک به اهالی فرهنگ و هنر در مناطق سیل زده و پشتیبانی فرهنگی از این قشر از دیگر برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی است که با جدیت دنبال می شود.
وی با اشاره به راه اندازی پویش کمک به سیل زدگان در ارومیه به همت اصحاب رسانه، اظهار داشت: این پویش اثر قابل توجهی در ترغیب بیش از پیش مردم برای کمک به سیل زدگان داشت و کمک های این اداره کل نیز در قالب این پویش به مناطق مورد نظر ارسال می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی اعلام کرد: تمامی ارگان ها و سازمان های مربوطه می توانند با توجه به ظرفیت خود به هم صنف های خود در مناطق سیل زده کمک کنند.
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری با اشاره به لزوم انجام کار فرهنگی در زمینه شعار سال نیز گفت: گسترش فعالیت های فرهنگی در زمینه شعار سال ضروری است و بر همین اساس نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در اواخر فروردین سال جاری با همین موضوع برگزار می شود. 
علیرضا فولادی، رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: این خبرگزاری با بهره مندی از نیروهای فعال و صاحب قلم خود برای انعکاس رویدادها و دستاوردهای مسوولان و مطالبه های مردم تلاش می کند و در تعطیلات نوروزی نیز عملکرد قابل قبولی در انعکاس عملکرد ستاد مدیریت بحران استان و جلب مشارکت های مردمی برای همکاری با این ستاد داشت. 
در ادامه این دیدار از «یوسف رحیمی» جانباز و آزاده خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی تجلیل شد.
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۷:۳۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500