به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

از جانبازان سرافراز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی تجلیل شد

از جانبازان سرافراز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی تجلیل شد
همزمان با سالروز میلاد علمدار دشت نینوا، حضرت عباس(ع) و روز جانباز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی از جانبازان سرافراز تجلیل بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، ظهر امروز/ 21/ فروردین ماه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری  مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی،در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل اداره کل گفت: آن روز که شما برای دفاع از سرزمین مادری و دستاوردهای سترگ انقلاب عزیز پای به میدان جهاد گذاشتید ، نهال نوپای ایران مستقل و آزاد تازه سربرآورده بود و دشمنان ناجوانمردانه کمر به خشکاندنش بسته بودند. امروز اما در پناه زعامت و هدایت امام شهیدان و مقام معظم رهبری و مجاهدت مدافعان میهن ، آن نهال نورس به درختی تنومند و پربار بدل شده و زیباتر از همیشه ، پیروزی و افتخار را بیش از پیش به انتظار نشسته است .
بی گمان جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  و خانواده های محترم آنان ، از جمله ارزشمندترین سرمایه های معنوی اداره کل هستند و  کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی همچون سایر کارکنان خدوم ، تمام توان خود را برای تکریم این سرمایه های گرانسنگ به کار خواهند گرفت".

دراین مراسم از آقای هادی قاسم پور ، یدالله عباسی محله ،علی حکمت شیشوان وخانم اکرم نیک اخلاق تجلیل گردید.

این مراسم به همت مسئول امور ایثارگران اداره کل و با حضور جناب ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی،رضا علافی سلماسی مسئول امور ایثارگران و روابط عمومی ، ایوب بیگ زاده معاونت منابع و توسعه و پرویز اشرافی رئیس گروه فرهنگی برگزار شدو از جانبازان و همکاران فرزندجانباز اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی تجلیل گردید.