به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

امروز زمان ایثار و فداکاری است

امروز زمان ایثار و فداکاری است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت : ملتی که جنگ را تحمل کرده است، تحمل کردن بلایای طبیعی کار سختی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، امروز(18فروردین) در جلسه ستاد جمع آوری کمک های کارکنان و اصحاب فرهنگ وهنر به سیل که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: ادم های خیر و نیکوکار به این دلیل که به خلق خدا کمک می‌کنند ارزشمند هستند. 

وی افزود: نباید مشکلاتی که گربیان مارا نگرفته است که نادیده انگاشته و بی تفاوت از کنارش بگذریم چرا که درد و رنج تمام هموطنان باید دغدغه زندگی روزانه ما باشد. 

این مسوول به بیان حدیثی از پیامبر اسلام(ص) پرداخت و تصریح کرد: یکی از نشانه هایی که میتوان به مسلمان بودن ساکنان یک آبادی پی برد، خیر بودن و سودمند بودن ساکنان آن منطقه به یکدیگر است پس امروز به عنوان یک مسلمان باید استین های همت خود را به سوی سیل زدگان دراز کنیم چرا این مهم مسوولیت شرعی ماست. 

خدایاری اضافه کرد: ملتی که حنگ را تحمل کرده است و با اتحاد توانسته است سرنوشت جنگ را تغییر دهند، رفع و تحمل این مشکلات کار سختی نیست. 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: در این برهه حساس زمانی بهترین فرصت ایثار و فداکاری کمک به سیل زدگان است که در حد توان خود از درد ورنج هموطنان خود بکاهیم. 

وی خاطرنشان کرد: کمک های ارسالی به مناطق سیل زده در دو مرحله خواهد بود که مرحله اول شامل کمک های نقدی و اقلام ضروری است و مرحله دوم نیز به صورت ارسال گروهای موسیقی و تئأتر خواهد بود. 

گفتنی است، در این جلسه کمک های نقدی از طرف اتحادیه های مردمی برای سیل زدگان اهدا شد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500