به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

دشمنان نمی‌خواهند کشور به استقلال فرهنگی و سیاسی دست یابد

دشمنان نمی‌خواهند کشور به استقلال فرهنگی و سیاسی دست یابد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه امروز دشمنان بیشترین هجمه‌ها را در هدف قرار دادن استقلال کشور وارد می‌کنند، گفت: دشمنان نمی‌خواهند ما به استقلال سیاسی و فرهنگی برسیم و این هجمه‌ها نشانگر این است که دستاوردهای خوبی در این زمینه داشته‌ایم که در معرض تهاجم هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی  آذربایجان عربی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه اظهار کرد: معیار مهمی که برای دستاوردهای انقلاب اسلامی وجود دارد که همان شعار برجسته استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که باید دستاوردهای چهل ساله انقلاب را متناسب با آن بسنجیم.
وی با بیان اینکه امروز دشمنان بیشترین هجمه‌ها را در هدف قرار دادن استقلال کشور وارد می‌کنند، افزود: دشمنان نمی‌خواهند ما به استقلال سیاسی و فرهنگی برسیم و این هجمه‌ها نشانگر این است که دستاوردهای خوبی در این زمینه داشته‌ایم که در معرض تهاجم هستیم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خدایاری ادامه داد: در رابطه با آزادی نیز اگر تهدیدات خارجی نبود، می‌توانستیم گام‌های کیفی‌تر و بهتری را درخصوص دامنه و دایره آزادی برداریم.
وی با تاکید بر اینکه علی‌رغم مشکلات و وجود محدودیتها و فشارهای دشمنان در فاز آزادی دستاوردهای چشمگیری داشتیم، یادآور شد: اگر در فضای مجازی توجه کنیم خواهیم دید که چه چیزهایی علیه نظام و رهبران نظام می‌نویسند، ولی بعید می‌دانم فشار محسوسی بر کسانی که حدو و حدود قوانین را مراعات نمی‌کنند وارد شود و بیانگر وجود آزادی در قلم، زبان و بیان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: با برداشته شدن فشارهای خارجی، امید است که روز به روز شاهد گسترش و توسعه دامنه آزادی‌ها در قلمروهای مختلف باشیم.
وی با اشاره به اینکه یکی از دستاوردهای مهم نظام در عرصه جمهوریت، مراجعه به افکار عمومی و آرای مردم است، تصریح کرد: فصل برگزاری انتخابات در مدت چهل سال، حدود چهل مورد بوده و همین مساله دستاورد مهمی است که مردم در انتخاب مسئولین، شرکت می‌کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین خدایاری گفت: اسلامیت نیز از دیگر دستاوردهای مهم انقلاب بوده، چهل سال را نمی‌توان مقیاس کاملی برای ارزیابی دستاوردها قرار داد و در مدت چهل سال باید ارزیابی شود، ولی به تناسب چهل سال، دستاوردها بسیار قابل توجه بوده است.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۴۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • ارشاد
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱
  • 0
  • 0
    2

بازم دم مسیحی ها گرم که نذاشتند مدیر کل تنها بماند.


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500