به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی ازهنرمندان شهرستان مهاباد

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی ازهنرمندان  شهرستان مهاباد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفری به شهرستان مهاباد، ضمن تقدیر از استاد بابائیان، در جریان مشکلات فرهنگی هنری شهرستان قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی،حجت الاسلام والمسلمین دکتر ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در دیدار با هنرمندان شهرستان مهاباد، ضمن تقدیر از استاد بابائیان، در جریان مشکلات فرهنگی شهرستان قرار گرفت.
دکتر خدایاری ضمن اشاره به جایگاه هنرمندان در جامعه اظهار کرد: در خصوص هنرمندان هیچگونه کوتاهی پذیرفته نیست و ما باید همواره قدردان زحمات آنان باشیم.
مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد نیز ضمن خیرمقدم مدیر کل به شهرستان مهاباد، تلاش‌های ایشان را در حمایت از هنرمندان و نویسندگان مهاباد موجب دلگرمی توصیف نمود.
وی همچنین خواستار همکاری بیش از پیش اداره کل برای رفع برخی مشکلات فرهنگی شهرستان شد.
در ادامه هر کدام از حضار جلسه در خصوص حمایت و رفع موانع به سخنرانی پرداختند که اهم آنها شامل ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی از جمله فرهنگسرا، اختصاص طبقات فوقانی مجتمع فرهنگی هنری به هنرمندان، تجهیزات سالن و.... بود.
در این مراسم دکتر خدایاری از استاد ناصر بابائیان پیشکسوت تئاتر و سینما و برگزیدە جشنواره فیلم مقاومت تجلیل نمود.
همچنین انجمن ادبی مهاباد با اهدای تندیس همایش استاد هەژار از حمایت‌های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی به عمل آورد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۲۲:۴۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500