به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

400 اثر به جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی ارسال شد

400 اثر به جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی ارسال شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: 400 اثر توسط 127 خبرنگار استان به جشنواره رسانه ای ابوذر به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

به گزارش بایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی آدربایجان غربی روز سه شنبه در جلسه اعضای ستاد برگزاری جشنواره ابوذر افزود: باید رسانه ها مشکلات مردم و مسائل جامعه را مطرح کنند و جشنواره ها نیز با هدف خروجی مناسب، در این مسیر حرکت کرده و اثرگذار باشند.
وی به نقش رسانه ها در فرهنگسازی در جامعه امروز اشاره کرد و ادامه داد: از جمله مهمترین وظایف مطبوعات، ایجاد امید در بین مردم است که باید مورد توجه جدی اصحاب رسانه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه رسانه ها رکن مهم جامعه به شمار می روند، اضافه کرد: اصحاب رسانه باید با صداقت در راستای اعتلای جامعه حرکت کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی بیان کرد: رسانه ها به راحتی می توانند استان را به یک استان توسعه یافته و پایدار سوق دهند.
حجت الاسلام خدایاری گفت: دشمنان انقلاب اسلامی می خواهند با همراهی رسانه های غربی، به ایران اسلامی آسیب بزنند که رسانه های نیز باید در راستای نقش بر آب کردن این توطئه ها هوشیار باشند.
رییس بسیج رسانه آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: بسیج رسانه هدف گذاری کرده بود تا اعضای خود را به 500 نفر برساند که این میزان در حال حاضر به بیش از 200 نفر رسیده است.
سرهنگ مهرزاد صدقیانی افزود: همکاری بین بسیج رسانه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات بسیار خوب بوده و در تمامی مراحل با هم هماهنگ هستند.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500