به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

نمایشگاه کتاب در مهاباد گشایش یافت

نمایشگاه کتاب در مهاباد گشایش یافت
سومین نمایشگاه بزرگ کتاب امروز /یکشنبه/ با حضور ناشران مطرح کشور در نگارخانه تالار وحدت شهرداری مهاباد گشایش یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهابادگفت: در این نمایشگاه بیش از 10 هزار جلد کتاب در 2 هزار عنوان برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.
قادر مرادی ادامه داد: در این نمایشگاه کتاب هایی با موضوع های تاریخ و ادبیات ایران، تاریخ بومی و محلی، فلسفه، دین، هنر، فرهنگ و دایره المعارف داستان و رمان با 15 درصد تخفیف به علاقه مندان و دوستداران کتاب عرضه شده است.
وی نمایشگاه کتاب را یک رویداد فرهنگی دانست و افزود: افزایش میزان مطالعه و گرایش به کتاب از اولویت های نهاد کتابخانه های عمومی است. 
مرادی بیان کرد: این شهرستان یکی از شهرهای فرهنگی جنوب آذربایجان غربی است که سابقه شهر خلاق در امر کتابخوانی را در سال گذشته کسب کرده است.
وی با اشاره به این که امسال سال خوبی برای حوزه کتاب مهاباد بود، اضافه کرد: تعداد کتاب های رونمایی شده امسال 30 کتاب، که در مقایسه با سال قبل 2 برابر افزایش یافته است.
مرادی یادآور شد: امسال همچنین دوره های آموزشی برای مربیان 40 باشگاه کتابخوانی در این شهرستان برگزار و با استقبال گسترده ای مواجه شده است.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد کرد: این نمایشگاه از امروز تا 30 آذرماه برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در نگارخانه  مهاباد دایر می باشد..
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۹:۰۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500