به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

جشن های بهار مهربانی عاملی جهت ارج نهادن به مقام شامخ پیامبر (ص) و ایجاد شور و نشاط در جامعه

جشن های بهار مهربانی عاملی جهت ارج نهادن به مقام شامخ پیامبر (ص) و ایجاد شور و نشاط در جامعه
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: جشن های بهار مهربانی از جمله برنامه هایی است که در طول وحدت وحدت به منظور ارج نهادن به مقام شامخ پیامبر (ص) و ایجاد شور و نشاط در جامعه و آحادمردم برگزار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،رسول بابازاده، معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان عربی، گفت: این برنامه زیر سایه وحدت بخشی اجرا و قسمتی دیگر در حال برگزاری است.

بابازاده افزود: بخشنامه این برنامه ها توسط اداره کل به اداره ها ابلاغ گردیده و اعضای کمیته اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، شهرداری، اداره ورزش و جوانان و میراث تشکیل شده است.

وی با اشاره به ماه عسل این برنامه ها اظهار کرد:  برگزاری جشن مشترک در روز  میلاد پیامبر (ص) با حضور حدود 600 نفر از آحاد مردم در مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه برگزار شد.

این مسوول تصریح کرد: در راستای این برنامه ها مقرر شده که 6 عنوان تئاتر خیابانی در سطح شهر و در اکثر محلات و خیابان ها بصورت مجزا جهت استفاده مردم و ایجاد شور و نشاط در جامعه از هفته آینده اجرا شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: همزمان با ما برنامه های مختلفی در شهرستان ها نیز اجرا شده است که در سطح شهرستان ها از حال و هوای خوبی برخوردار بوند

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۲۳:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500