به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی روز فرهنگ عمومی را تبریک گفت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی روز فرهنگ عمومی را تبریک گفت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای /14 آبان/ روز فرهنگ عمومی را به مردم استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،حجت الاسلام والمسلمین دکتر ناصر خدایاری ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای /14 آبان/ روز فرهنگ عمومی را به مردم استان تبریک گفت.

متن بیانیه بدین شرح است:

«فرا رسیدن ۱۴ آبان روز فرهنگ عمومی که نشان دهنده جایگاه والای فرهنگ و نقش آن درایجاد ارزش های اجتماعی، هویت فرهنگی، انسجام بخش نظام اجتماعی و در یک نگاه، سازنده آینده ی یک جامعه متعالی می باشد را صمیمانه تبریک عرض می نمایم. امید است در گسترش فرهنگ غنی اسلام و مبانی انسان ساز انقلاب اسلامی تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری بتوانیم مؤثر واقع شویم».

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: «شورای فرهنگ عمومی» که در هر استان بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، عالی‌ ترین مرجع تصمیم سازی در رصد مسائل و مشکلات فرهنگی جامعه به‌ حساب می ‌آید، موظف است امر هدایت، نظارت و رصد ابعاد فرهنگ جامعه را با هماهنگی نهادهای عضو این شورا و همکاری مردم ساماندهی کند، چرا که فرهنگ عمومی از آنجا که محصول مستقیم رفتارهای عادی مردم است، باید در ساده ‌ترین فعالیت‌های اجتماعی مردم از جمله روش های کسب و کار، پیوند‌های خانوادگی، نظام اداری، خانواده ،و جامعه...، مورد مطالعه و تفحص قرار گیرد.

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500