اخبار

نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان پیرانشهر

نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان پیرانشهر
اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان پیرانشهردر محل سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرانشهر، میزبان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی،حجت الاسلام والمسلمین ناصرخدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی عصر روز چهارشنبه 24مهرماه در دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان پیرانشهر گفت :برای رفع کمبود ها در زمینه‌های ساخت ساختمان فرهنگسرا، سینما و تئاتر جوانان در قالب NGO دست بکار شوند. قطعا پشتیبانی از طرق قانونی و مالی از طرف دولت انجام خواهد شد.شهرداری‌ها توانایی های زیادی در رفع کمبود فرهنگی شهر دارندتو صیه می کنم فرصت سرمایه گذاری در بخش فرهنگ و هنر را جدی و پیگیری نمایید. فرهنگ پولساز و درآمدزاست.سه سیاست و برنامه پیش رو اداره کل ارشاد عبارتند از : شناسایی همه ظرفیتهای فرهنگ، هنر و رسانه در سطح شهرستان و استان ۲- جذب این ظرفیتها و استعدادها ۳- آموزش و توانمند سازی آنها
سیامند جوانبخت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پس از خیر مقدم به حاضرین در جلسه، خلاصه ای از فعالیت‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر و وضعیت انجمن‌های فرهنگی و هنری را تشریح کرد.
در ادامه مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری با تشریح عملکرد فعالیت‌های خود مسائل و مشکلات خود را با
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری در میان گذاشتند.

 

 

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید