اخبار

نشست روسای انجمن های فرهنگی، هنری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی

نشست روسای انجمن های فرهنگی، هنری  با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی
نشست روسای انجمن های فرهنگی، هنری شهرستان سردشت با دستور جلسه “بررسی و آسیب شناسی مسائل فرهنگی باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی،حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی بعد از اتمام هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی سردشت با دعوت از اصحاب فرهنگ و رسانه شهرستان و با دستور جلسه “بررسی و آسیب شناسی مسائل فرهنگی شهرستانباتعدادی از فعالان انجمن های فرهنگی و رسانه ای مطالباتی را با عنوان انحلال انجمن ها، بیمه هنرمندان و مستمری آنها، نبود بودجه برای امور فرهنگی، عدم تقابل مسئولان با منتقدان، اولویت دادن به سواد رسانه ای را بیان کردند.

 دکتر خدایاری گفت: نقش انجمن ها در کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط در جامعه بسیار موثر است و تصریح کرد: نیاز است تا جامعه فرهنگی و هنری شهرستانهابرای رفع چالش های موجود به کمک نهادهای دولتی بیایند.وی برای حمایت از اصحاب فرهنگ وهنر خواستار همکاری برای تهیه بانک اطلاعات شهرستان شد.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامیدر ادامه از کمک به انجمن های فرهنگی و هنری استان خبر داد و اظهار کرد: در صورت تامین بودجه، حمایت مالی از این انجمن ها انجام خواهد شد.

 


۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۲۲:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید