اخبار

سند راهبردی روابط عمومی اذربایجان غربی امسال اجرایی می شود

سند راهبردی روابط عمومی اذربایجان غربی امسال اجرایی می شود
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی امروز درنشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان گفت :قرار است این سند تا پایان امسال با دستور استاندار به کلیه دستگاههای اجرایی ابلاغ شود تا به مرحه اجرا دراید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،شیرازه با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از روابط عمومی های استان خواست شعار افتخار به چهل سال گذشته انقلاب و امید به اینده را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و با صراحت برای تبیین و انتقال دستاوردهای این انقلاب به مردم و برگزاری با شکوه جشنهای گرامیداشت دهه فجر تمام تلاش خود را بکار گیرند.

دبیر و جانشین شورای هماهنگی روابط عمومی های اذربایجان غربی با قدردانی ویژه از همکاری و تعامل صداوسیمای استان در جهت پیشبرد اهداف این شورا گفت:با وجود هجمه های فراوان علیه رسانه ملی ،بر اساس نظر سنجی ها این رسانه پرنفوذ ترین رسانه کشور است و مردم همچنان برای دریافت اخبار و اطلاعات به رسانه ملی اعتماد می کنند.
در نشست هم اندیشی روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان تعدادی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان مسائل ، مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید