اخبار

دبیرخانه کانون های مساجد آذربایجان غربی رتبه برتر در اوقات فراغت را به خود اختصاص داد

دبیرخانه کانون های مساجد آذربایجان غربی رتبه برتر در اوقات فراغت را به خود اختصاص داد
همزمان با برگزاری آ‌یین اختتامیه طرح ملی«اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور» از حجت الاسلام اباذر بیگی مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی،بجهت کسب رتبه برتر در این طرح با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی؛آیین اختتامیه طرح ملی «اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور» عصر (١٨ مهر) با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و جمعی از فعالان فرهنگی در حوزه هنری تهران برگزار شد.

در این مراسم از ائمه جمعه برخی استان ها، مسئولان دبیرخانه کانونهای مساجد برتر و مدیران کانون های فرهنگی هنری شاخص در طرح ملی اوقات فراغت تجلیل شد.

در این مراسم از حجت الاسلام اباذر بیگی، مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی به عنوان استان برتر در طرح ملی اوقات فراغت تجلیل شد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام بیگی گفت: در استان اذربایجان غربی در دوران اجرای طرح اوقات فراغت بیش از 70 هزار نفر حضور داشتند که نقش بانوان در میان بسیار پر رنگ تر است.

بیگی اضافه کرد: یک هزار و 200 کانون در آذربایجان غربی توانستند با توجه به مشکلات موجود در زمینه اقتصادی در کشور که متاسفانه کانون های مساجد نیز از آن بهره نبود، برنامه های غنی و پرباری را به فعلیت برسانند.

وی با بیان اینکه باید کیفیت برنامه های ارائه شده منطبق با نیاز روز جامعه باشد، گفت: باید با توجه  به نیاز جامعه و همچنین قشر جوان که جامعه هدف ما هستند، برنامه های فرهنگی و هنری را در مساجد اجرا کنیم.


۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۲۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید