اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی با سردار فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی

دیدار مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی  با سردار فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی آذربایجان غربی باسردار فرماندهی انتظامی استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،حجت الاسلام والمسلمین دکتر ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی شامگاه امروز بهمراه مسئول ایثارگران اداره کل به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار ناصراصلانی فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدی این دیدار صمیمانه دکتر خدایاری با گرامیداشت این هفته تعامل همه جانبه با مسئولین در جهت تعالی فرهنگ و هنر استان را از ضروریات توصیف نمود.

سردار اصلانی با تقدیر از عملکردخوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل همکاری و همدلی مناسب در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی با نیروی انتظامی بیان داشت: ارتباط اصحاب فرهنگ وهنر ورسانه با ناجا یک ارتباط تنگاتنگ است و ما نیز در جهت اهداف خود به این قشر تلاشگر نیازمندیم و با یک تعامل خوب اهداف قلبی همگان و دستیابی به فرهنگ صحیح شهروندی محقق خواهد شد.

 سردار اصلانی افزود: با توجه به این که رسانه در افزایش آگاهی مردم در جرایم اجتماعی و در فرهنگ سازی و افزایش امنیت اجتماعی می تواند بسیار نقش آفرین باشد، نیروی انتظامی می تواند با تعامل با این حوزه در افزایش این امر بکوشد.

در پایان این دیدارمدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اهداء لوح سپاس ویک جلد کتاب نفیس از زحمات شبانه روزی سردارناصر اصلانی وازمجموعه همکاران نیروهای تلاشگر انتظامی تقدیر کرد.   

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید