اخبار

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی طی صدور پیامی،آغاز هفته ناجا را به همه سبزجامگان خدوم نیروی انتظامی خصوصا فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،حجت الاسلام  والمسلمین دکتر ناصر خدایاری طی صدور پیامی،آغاز هفته ناجا را به همه سبزجامگان خدوم نیروی انتظامی خصوصا فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی همواره باید هم مظهر اقتدار و نظم و هم مظهر مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه باشد.

مقام معظم رهبری

13 مهرماه روز نیروی انتظامی که مقارن با دهه ی دوم ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان ،حسین بن علی (ع) گشته است ،بهانه‌ایست برای قدردانی و تجلیل ازحافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم ،نموداقتدار،نظم،مهربانی و رأفت که با حضور ایثارگرانه خود، سنگرداران همیشه بیدار ایران اسلامی در پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب و برقراری نظم و آرامش در کشور هستند.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت ،قدردانی خودرا از تلاشهای ارزنده وعملکردمؤثرفرماندهی (صدیق ارجمند جناب سرهنگ ناصر اصلانی)وکارکنان نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی که باتدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال باتعهد، علاقه و پشتکار، امنیت استان را در زمینه پیشگیری و کاهش جرایم تامین می نمایندتقدیر وتشکرمی نمایم.

امیدوارم در پناه حضرت باریتعالی ،تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) وبا پیروی از رهنمودهای ارزشمند فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در پیشبرد اهداف  نظام دربرقراری نظم و امنیت موفق و موید باشند.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید