اخبار

جشنواره نقاشی کودکان در بوکان برگزار می شود

جشنواره نقاشی کودکان در بوکان برگزار می شود
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: جشنواره نقاشی ویژه کودک و نوجوان فردا/جمعه/ در بوستان محمدیه این شهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی،منصور احمدی اظهار داشت: این جشنواره با همکاری 'انجمن ادبی کودک و نوجوان نیشتمان' و با حضور کودکان چهار تا 12 سال برگزار می شود و هدف از آن، جلب مشارکت کودکان در مسائل اجتماعی، شهری و نوعی آموزش در این حوزه، آشنایی کودکان با موضوع های مختلف از جمله نحوه مشارکت در جامعه، روابط اجتماعی و ارتباط کودکان با بیرون از محیط خانواده است.
وی ادامه داد: کودکان و نوجوانان می توانند با نام نویسی در مکان های تعیین شده در این جشنواره حضور پیدا کرده و فضای با نشاطی را برای خود به وجود آورند.
مسوول انجمن ادبی کودک و نوجوان نیز هدف از اجرای این جشنواره را فراهم کردن فضای با نشاط برای کودکان عنوان کرد و گفت: برای هر یک از شرکت کنندگان، هدایایی با موضوعات کودکانه اهدا می شود.
فاطمه بداقی افزود: کودکان با هر وسیله از جمله مداد رنگی، گواش، ماژیک، آب رنگ و سیاه قلم می توانند نقاشی خود را طراحی و خلق کرده و در جشنواره شرکت دهند.

۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۲۳:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید