اخبار

تاکیدبر اعتلای مرجعیت دستگاه فرهنگی کشور

تاکیدبر اعتلای مرجعیت دستگاه فرهنگی کشور
سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سفر مدیران کل به شهرستان‌ها و تلاش برای تقویت و اعتلای مرجعیت دستگاه فرهنگی کشور در اقصی نقاط و رفع نیازهای آنان را از ملزومات هم افزایی بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،وی در دومین نشست هم‌اندیشی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها با معاونت‌های تخصصی این وزارتخانه که با حضور و سخنرانی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان وی در مجتمع باغ زیبا آغاز شد، بر میدان داری فرهنگ در فضای سنگین اقتصادی تاکید کرد.

حسینی در این نشست سه روزه از مدیران کل استان‌ها خواست که در تدوین آیین‌نامه مشارکت کنند و با مطالعه بخشنامه مربوطه، نیازهای فکری اعم از لایحه و قانون را به معاونت منتقل کنند تا در خصوص رفع آنها اقدام بایسته صورت گیرد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها، واگذاری برخی امور خدماتی مثل سالن‌داری و سینماداری به بخش خصوصی را لازمه فرصت سازی برای انجام امور مربوط به مسئولیت، برنامه‌ریزی و نظارت و مشارکت در امور فرهنگی کلان در استان‌ها و رهایی از احساس تعلق دانست و بر ایجاد فرصت و تفکر در امور فرهنگی تاکید کرد.


۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۲۳:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید