اخبار

تقدیر از مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان غربی

تقدیر از مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان غربی
قاسم عیسی نژاد هنرمندتاتر وسینما از حمایت های مادی ومعنوی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی تقدیر وتشکرکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،صبحگاه امروز قاسم عیسی نژاد از هنرمندان تاتر وسینما که چندی بیش  بدلیل عارضه کلیوی در دیالیز بسر می برد.طی نامه ای مکتوب از حجت الاسلام والمسلمین دکتر ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی بجهت حمایت های مادی ومعنوی تشکر وقدردانی کرد .وی در حال حاضر بعد از عمل موفق پیوند کلیه دوران نقاهت را می گذراند.

متن تشکر بشرح ذیل می باشد :

بسمه تعالی

سالهاست منت هنر بر گردن , بر گرد جهان انسانیت در تاریکی مطلق با چراغی از دانش و آیینه هنر می گشتم, هر چه می دیدم خود بود و خدا را می جستم اما. زوالی برآمد بر وجودم و روح هنر شمع افروخت. سایه ها پشت سایه شکستند در جلو چشمانم. دردها روحم را شکستند و چشمانم بر اصالت نور, اهانت ظلمت , صیانت و ضیافت هنر و زیارت خلق باز گشت و در دیار عشق میهمان شدم چند روزی.

در آیینه هنر همه به میهمانی این خسته جسم  و سرکش روح آمدند. سلامی از ته دل نثارم کردند... روح سرکش ام لگام جسمم را بدست گرفت و اندیشیدن ژرفایش را بر دریای بیکران تفکر در امواجی از عشق و دوستی بر جزیره سکون و بی صدایی چون من نمایاند در آبی بیکرانش و در هزار توهای عمیق اندیشه غرق تفکر شده و اندیشیدم که این من نبودم لایق این همه عشق, این همه میهمانان عزیز از هر کوی و برزن و شهر و ده که صدایم می کردند و سلامشان از زبان نسیم صبحگاهی, هر صبح که چشم به روشنایی می گشودم بر دلم می نشستند.

اندیشیدم که کیست یا چیست؟ و یا چه معمایی است در من خسته جسم زنده روح؟ زنده روح گفتم , آری ... زندگیم را به تمثال مقدس هنر در سرزمین ابدیت در وادی بیکران زیبایی رنگ و نگاههای کم سوی پیکره های نقاشی هایم آفریده ام. صدای دل بازیگرانه ام به رقص سماگونه سودایم ارمغان داده ام و یافتم خویش را در هنر و این همه محبت و عشق از جهان هنر دستم را گرفت و بدست دوستان داد.

و اینچنین است ای دوست! حکایت ما هنرمندان. تشکر بیکران از خدایی که راه ابدیت را در آسمان هنر نشانم داد و همه هنرمندانی که اخلاصشان در هنر را نثار هنرمند حقیری چون من کردند.

تقدیری شایان از مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای دکتر ناصر خدایاری و همه مسئولان و هنرمندان استان و تمامی عزیزانی که به هر نحوی بنده را تنها نگذاشتند . منت دار همه شان هستم و خواهم بود و امید آن دارم که قدر دان هنر و اندیشه و علم و انسان باشم و بس.

 

با سپاس بیکران

قاسم عیسی نژاد

۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید