اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با رئیس حوزه هنری استان دیدار و گفتگو کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با رئیس حوزه هنری استان دیدار و گفتگو کرد
حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری 31 شهریور ماه سال جاری با حضور در حوزه هنری آذربایجان غربی با رئیس و کارکنان حوزه هنری استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی آذربایجان غربی ،حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی صبحگاه روز شنبه31 شهریور ماه سال جاری با حضور در حوزه هنری آذربایجان غربی با رئیس ، معاونان وکارکنان حوزه هنری استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که معاونان فرهنگی ، اداری و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز حضور داشتند برخی از مسائل و مشکلات فرهنگی استان و اولویتهای جامعه هنری آذربایجان غربی با هدف رشد و توسعه فرهنگی در آذربایجان غربی طی جلسه ای مطرح و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

همکاریهای فرهنگی و هنری، برگزاری نشستهای تخصصی در راستای طراحی و برگزاری برنامه های هنری در مناطق مختلف استان، بهره گرفتن از ظرفیتهای فرهنگی موجود و بومی استان و معرفی جاذبه های فرهنگی و هنری آذربایجان غربی در سطح کشور و کشورهای همجوار از مواردی بودند که مورد بررسی قرار گرفتند.

رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی در این دیدار با تشریح مأموریتها، رسالتها و اهداف حوزه هنری در رشد و توسعه فرهنگی جامعه ، ضمن اشاره بر اولویتها، مشکلات، استعدادها و ظرفیتهای هنری موجود در سطح استان بر «برندسازی» یکی از رشته های هنری در استان آذربایجان غربی تأکید کرد.

احد هوشمند قره باغ در ادامه سخنان خود بامعرفی واحدهای هنری فعال و برخی از اقدامات حوزه هنری استان طی سالهای اخیر، انتقال اجرای برنامه های فرهنگی و هنری را بین آحاد مختلف مردم و اجتناب ازساختارهای بسته در اجرای برنامه های هنری را از اولویتهای اصلی حوزه هنری آذرباجان غربی عنوان کرد.د

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی نیز در این دیدار ضمن تاکید بر سیستم سازی و آشنا کردن مردم بافرهنگ و هنر اسلامی افزود: هنر و فرهنگ در توانمندسازی انسانها و تشکیل جامعه مترقی باید نقش موثر داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین ناصرخدایاری ادامه داد: اساس انقلاب ما انقلابی فرهنگی است و ما به عنوان دستگاههای فرهنگی و هنری باید با امکاناتی که در دست داریم در رشد و ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی در جامعه، بخصوص نسل جوان ، کوشا و توانمند باشیم.

در پایان این دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و هیئت  همراه از قسمتهای مختلف اداری و هنری حوزه هنری آذربایجان غربی بازدید کردند.


۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید