به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی در سلماس برپا شد

نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی در سلماس برپا شد
رامین پور عباس رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس از افتتاح نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی در سلماس خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس گفت: نمایشگاهی از آثار نقاشی و طراحی سه نفر از هنرمندان به مناسبت اعیاد شعبانیه و با هدف معرفی و ترغیب استعدادهای هنری در این شهرستان دایر شد.

                                                                                        

رامین پورعباس در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 34 اثر در سبک های رئالیسم، امپرسیونیسم، مینیاتور (نگارگری ایرانی)، طراحی آبرنگ، کنته، مداد رنگی و رنگ و روغن به نمایش گذاشته شده است.


وی با اشاره به اینکه عزیزه ساعدی، رباب غفارزاده و وحیده اسلامی آثارشان را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند، افزود: ایجاد ارتباط بین هنرمندان، تبادل اطلاعات در مورد تکنیک ها و تجارب جدید، ایجاد انگیزه و افزایش قدرت تفکر و تحلیل، خلاقیت بخشی و الهام گرفتن برای خلق اثر از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.


وی اظهار کرد: یکی از برنامه های جدی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس در سال جاری، حمایت هر چه بیشتر از هنرمندان جوان برای ارائه توانایی ها و معرفی بهتر به دوست داران فرهنگ و هنر است .


وی با اشاره به اینکه هنرمندان بسیاری در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند، اظهار کرد: فراهم سازی زمینه فعالیت های هنری موجب شکوفایی و تعالی استعدادهای هنرمندان این شهرستان می شود.


گفتنی است، این نمایشگاه گروهی به مدت یک هفته در 2 نوبت صبح 9 تا 13 و عصر16 تا 18 در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس دایر است.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500