به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

کارگاه یک روزه « شناخت فضا و مکان در تئاتر » در بوکان برگزار می‌شود

کارگاه یک روزه « شناخت فضا و مکان در تئاتر » در بوکان  برگزار می‌شود
منوچهر رضازاده رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بوکان از برگزاری کارگاه یک روزه « شناخت فضا و مکان در تئاتر » در بوکان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ،کارگاه یک روزه « شناخت فضا و مکان در تئاتر » در بوکان  برگزار می‌شود

منوچهر رضا زاده رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بوکان اعلام کرد: انجمن هنرهای نمایشی بوکان در راستای فصل نوین فعالیت های آموزشی خود  روز شنبه 16 اردیبهشت کارگاه یک روزه "  شناخت فضا ومکان در تئاتر - تبدیل مکان غیر تئاتری به مکان اجرایی" را برگزار می کند .

رضا زاده اضافه کرد:مدرس این کارگاه رحیم عبدالرحیم زاده کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر واستاد دانشگاه است که پیش از این و در سه ماهه اخیر سه کارگاه آموزشی دیگر با موضوع تئاتر محیطی و تئاتر بیرونی را در شهرهای ارومیه، سقز و بانه برگزار کرده و قرار است به زودی نیز کارگاهی در شهر سردشت داشته باشد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بوکان اضافه کرد:این کارگاه آموزشی که با میزبانی انجمن هنرهای نمایشی بوکان ساعت 4 تا 7 بعدازظهر شنبه 16 اردیبهشت ماه در سالن سیمرغ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان برگزار می شودعلاوه برهنرمندان و هنردوستان بوکان پذیرای هنرمندان و علاقه مندان به تئاتر از شهرهای همجوار نیز خواهد بود

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500