به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

21 عنوان کتاب در فروردین ماه سال 96 در آذربایجان غربی چاپ ومنتشر شده است

21 عنوان کتاب در فروردین ماه سال 96 در آذربایجان غربی چاپ ومنتشر شده است
منوچهر زاده علی معاون فرهنگی وهنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی،از انتشار 21 عنوان کتاب در فروردین ماه سال جاری در استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، منوچهر زاده علی معاون فرهنگی وهنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی،از انتشار 21 عنوان کتاب در فروردین ماه سال جاری در استان آذربایجان غربی خبر داد.

منوچهر زاده علی معاون فرهنگی وهنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت : 21 عنوان کتاب درفروردین ماه سال 96  در استان آذربایجان غربی چاپ و منشر شده است

زاده علی افزود:از این 21 عنوان کتاب منتشر شده 3عنوان ترکی 17 عنوان فارسی و1 عنوان کردی با موضوعات ادبی،دینی،عمومی وآموزشی می باشد.

وی با یادآوری اینکه این اداره از پایان نامه هایی که با این موضوع تهیه شده است هم حمایت می کند، خاطرنشان کرد: امید می رود با این طرح ها فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه توسعه پیدا کند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی ادامه داد: اگر امروز سرانه مطالعه کم شده است نباید نگران بود چرا که نوع مطالعه ها تغییر کرده است.

وی با اشاره به اینکه مردم به جای مطالعه کتاب در فضای مجازی وقت می گذراند، افزود: امیدوار هستیم که در این فضاها مطالب مناسبی برای مخاطبان تعبیه شده باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه کتاب همواره ما را به سمت آگاهی و دانایی هدایت می کند، اضافه کرد: کتاب نیازهای روحی بشریت را برآورده می کند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500