اخبار

رسانه‌ها از تبدیل انتخابات آذربایجان غربی به رقابت‌های قومی جلوگیری کنند

رسانه‌ها از تبدیل انتخابات آذربایجان غربی به رقابت‌های قومی جلوگیری کنند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: رسانه‌ها از تبدیل انتخابات آذربایجان غربی به رقابت‌های قومی جلوگیری کنند چراکه در این صورت امنیت فکری شهروندان دچار مخاطره می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر کریمی  در همایش باید و نبایدهای تبلیغات انتخاباتی که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران یکی از نعمات بزرگ الهی برای مردم ایران است که با رهبری امام خمینی (ره) این انقلاب بی بدیل را به پیروزی رساند.

وی افزود: افراد بسیاری از جان خود در راه انقلاب گذشتند و باید از خداوند بابت مردم ملت ایران شاکر باشیم که همیشه در صحنه‌های سیاسی، انتخاباتی و دیگر عرصه‌ها حضور دارند و در حقیقت ملت ایران یک سرمایه بزرگ هستند که در تک‌تک عرصه‌های مختلف حرفی برای گفتن دارند.

کریمی خاطرنشان کرد: امروزه شاهد هستیم انتخاباتی که در کشور ما برگزار می‌شود با مشارکت مطلوب برگزار می‌شود و تنور انتخابات همیشه گرم است چراکه مردم با حضور خود در صحنه‌های انتخاباتی وحدت و انسجام خود را به جهانیان نشان می‌دهند و پشتوانه بزرگی برای انقلاب و نظام هستند.

وی بیان کرد: انشالله امسال نیز همچون گذشته انتخابات پرشوری را برگزار می‌کنیم و در تلاش هستیم انتخابات سالمی داشته باشیم و تمامی اقدامات بر رعایت قانون‌ انتخابات متمرکز است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: این استان یک منطقه مرزی است و قومیت‌های مختلفی می‌توان در این استان مشاهده کرد اما مهم این است که همگی ایرانی هستیم و هیچ تفاوتی بین قومیت‌های مختلف وجود ندارد چرا که این افراد برای دین و نظام نهایت تلاش را به کار بسته اند.

وی تاکید: یکی از وظایفی که ما باید آن را همیشه بر دوش خود ببینیم این است که امنیت کشور را حفظ کنیم و باید قدردان نیروهای نظامی، انتظامی، مرزداران و دیگران ارگان‌ها باشیم که پیوسته برای حفظ امنیت تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به ضرورت حفظ امنیت در تمامی ابعاد افزود: در انتخابات نیز باید عرصه را برای رقابت‌ها و عاملان خطر آفرین برای ایجاد بحران‌های قومیتی تنگ سازیم چراکه که این افراد امنیت فکری شهروندان را دچار مخاطره میکنند بنابراین همه باید در محیط دوستی و با نشاط انتخابات را پیش ببریم و به دین و وظیفه خود عمل کنیم.

گفتنی است این همایش به همت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی در مجتمع فرهنگی وهنری ارومیه با حضور مسئولین ،اصحاب رسانه و تبلیغات استان برگزار شد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید