بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم خصوصی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی متعهد می‌‎گردد که حفظ حریم خصوصی کاربران خود را از اولویت های اصلی خود برشمرده و آن را تضمین می نماید و اطمینان می دهد هرگونه اطلاعاتی که در هنگام استفاده از پایگاه اطلاع رسانی دریافت می نماید تنها بر اساس اصول این بیانیه بکار خواهد برد. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های این اداره کل محدود به توانایی‌ها و امکانات آن بوده و در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که ناشی از عملکرد این اداره کل نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت

اطلاعات تارنما

 مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی  و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده  و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد. این اداره کل در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند. در ادامه اقلام اطلاعاتی مورد نیاز و نحوه جمع‌آوری و کاربرد آن‌ها به اجمال بیان شده است.

امنیت اطلاعات

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پورتال  خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

پیوندها

در این تارنما و تارنماهای زیر مجموعه آن، پیوندهایی به سایر مجموعه­ ها و ارگان­ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت فرهنگی و هنری است. تمامی این سایت­ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می­ نمایند. وقتی کاربر تارنمای ما، از این لینک­ها استفاده می ­نماید؛ در واقع از محدوده تارنمای ما خارج می شود؛ لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این سایت­ ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.