Loading
Loading
دفاع مقدس نیاز به تدوین یک دایره‌المعارف با تمام مختصات خود دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی گفت: کاری فاخر و در تراز دفاع مقدس هنوز که هنوز است کمتر به رشته تحریر درآمده و باید گفت دفاع مقدس نیاز به تدوین یک دایره المعارف با تمام مختصات خود دارد.
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
تدوین سند سیاست‌های جمعیتی در آذربایجان غربی
حجت الاسلام خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در هفتاد و چهارمین جلسه پی در پی شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی از تدوین سند سیاست‌های جمعیتی استان خبر داد و گفت: این سند با همکاری شورای فرهنگ عمومی استان تدوین شده و و در قالب ۱۰ بسته با تعریف نقش دستگاه‌های اجرایی به دستگاه‌های مجری ابلاغ شده است.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
[ تعداد بازدید : ۱۱۳ ]
برگزاری هفتاد و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی
هفتاد و چهارمین جلسه پی در پی شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی با حضورمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
تجلیل از پدر شهید معزز روحانی یوسف محمد لو
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوی، مسئولین و نمازگزاران از پدرشهید "یوسف محمد لو" در مسجد جامع شهانق خوی بعد ازانجام فریضه نماز ظهر تجلیل شد.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۲
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از غرفه اداره کل در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پارک ائللر باغی ارومیه
افتتاح نمایشگاه در هفته دفاع مقدس (روز31 شهریور 99)در استان آذربایجان غربی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از غرفه این اداره کل در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پارک ائللر باغی ارومیه بازدید کرد.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۶
[ تعداد بازدید : ۴۵ ]
اهانت به مقدسات ادیان الهی نشانه بی‌منطقی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اهانت بازنشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) در یک نشریه فرانسوی گفت: هرگونه بی‌احترامی و توهین به مقدسات تمامی ادیان الهی نشانه بی‌منطقی است.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۱۰
[ تعداد بازدید : ۴۳ ]
اهانت کنندگان به پیامبران الهی فهم درستی از آزادی ندارند
اسقف اعظم آشوری کلدانی کاتولیک آذربایجان‌غربی گفت: کسانیکه به بهانه آزادی به پیامبران الهی توهین می‌کنند درک و فهم درستی از آزادی ندارند.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۹
[ تعداد بازدید : ۳۳ ]
دفاع مقدس نماد غیرت ملت ایران است
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی با تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نماد و‌ تبلور غیرت ملت ایران است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۱۸
[ تعداد بازدید : ۵۱ ]
صالحی: شعر دفاع مقدس همزمان با شروع دفاع مقدس آغاز شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه شعر دفاع مقدس همزمان با شروع دفاع مقدس آغاز شد، گفت: شعر دفاع مقدس از همان مقطع تاکنون به عنوان بخشی از روایت دفاع مقدس برجا خواهد ماند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۵۶
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
مخالف نگاه بدبینانه به هنر هستم
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه با نگاه بدبینانه به هنر مخالفم، افزود: با این که شرایط سخت شده علی رغم محدودیت بودجه و مشکلات دیگر، هنر و مخاطبین آن رشد کرده‌اند از این رو هنر و هنرمندان ایرانی در اقصی نقاط جهان در تمامی رشته‌های هنری حرفی برای گفتن دارند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۳۸
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
دارندگان نشان درجه یک هنری، هنرکارت دریافت می کنند
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از صدور هنرکارت برای دارندگان نشان درجه یک هنری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که عضو این صندوق هستند خبر داد و گفت: کمک هزینه بیکاری ناشی از شیوع بیماری کرونا در قالب هنرکارت به حساب آن ها واریز خواهد شد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۳۳
[ تعداد بازدید : ۳۸ ]
اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی
صندوق اعتباری هنر در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت های ناشی از کرونا، این صندوق سهم حق بیمه سه ماهه اول سال 99 اعضایی که تا پایان اسفند 98 دارای قرارداد بیمه فعال بودند را پرداخت کرد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۳۰
[ تعداد بازدید : ۳۸ ]
صفحه ۱ از ۸ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

اخبار شهرستان ها

شب شعر دفاع مقدس خوی در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر
شب شعر زنده مجازی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با قرائت اشعار 15 نفر از شاعران شهرستان در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر خوی برگزار شد.
دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال با معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال ظهر روز دوشنبه 31 شهریور همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس با دکتر عباسی, معاون استاندار و فرماندار جدید خوی دیدار کردند
طرح چکامه در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
نشست هم اندیشی با عنوان "چکامه", طرح چهره به چهره کاهش آسیب های اجتماعی در اولین روز هفته دفاع مقدس با حضور و سخنرانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محله ها در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
تجلیل از هنرمندان وفعالانی قرانی شهرستان اشنویه
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشنویه نشست اصحاب فرهنگ وهنر اشنویه روز دوشنبه 24شهریور ماه با حضور دکتر خدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاداسلامی ،دکتر مام عزیزی فرماندار شهرستان اشنویه وموسی تسبیحی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی بر گزار شد.
حضور مدیرفرهنگ وارشاداسلامی آذربایجان غربی در جمع هنرمندان واصحاب فرهنگ وهنر اشنویه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تالار فرهنگی ارومیه یکی از طرح‌های فاخر دولت در شمال غرب کشور است، گفت: با افتتاح این تالار، ۱۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع بر فضای فرهنگی استان افزوده می‌شود.
سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
سومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌غربی با همکاری موسسه خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار می‌شود.
همایش گرامیداشت روز خبرنگار در سلماس
امروز طی مراسم ویژه ای با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، فرماندار سلماس ، مسوولان چند از ادارات شهرستان همایش بزرگ تکریم از مقام شامخ خبرنگار در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری سلماس برگزار و از خبرنگاران شهرستان تجلیل بعمل آمد.