Loading
Loading
برگزاری جشنواره بین‌المللی شعر رضوی به میزبانی ارومیه
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، گفت: پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر رضوی به میزبانی ارومیه امسال برگزار می‌شود.
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
[ تعداد بازدید : ۸۸ ]
رواج فرزندآوری در خانواده‌ها نیازمند فراهم کردن زمینه‌های رفاه اجتماعی است
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: تکثیر نسل و رواج فرزندآوری در خانواده‌ها نیازمند فراهم کردن زمینه‌های رفاه اجتماعی توسط دستگاه‌های اجرایی و اجرای سیاست‌های تشویقی است.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
[ تعداد بازدید : ۱۲۹ ]
اقدامات فرهنگی زیربنای جهش تولید است
شهریاری گفت: جمعیت جزو فاکتورهای مهم و به عنوان منابع قدرت هر کشور شناخته می‌شود که باید مورد توجه قرار گیرد.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
[ تعداد بازدید : ۱۲۴ ]
برنامه‌های رویکردی جمعیت با تأکید بر آموزه های دینی اجرا شود
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری گفت: افزایش جمعیت با روح و تعالیم اسلامی سازگارتر است و بهترین راه برای رسیدن به هدف مطلوب در زمینه جمعیت است و این مسأله‌ را می‌توان از جهات گوناگون مورد بحث و بررسی قرار داد.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
[ تعداد بازدید : ۱۳۶ ]
حجاب اسلامی جزء ضروریات دین است
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری گفت: حجاب اسلامی جزء ضروریات دین و از موکدات آیات وروایات معصومین می باشد و این فریضه الهی موجب حفظ عزت و کرامت زنان و تشخص و ارزشگذاری به مقام زن مومن و صیانت از حریم و شخصیت انسانی آنان می‌شود.
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
[ تعداد بازدید : ۱۹۹ ]
پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، به مناسبت فرا رسیدن هفته ترویج عفاف و حجاب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، با صدور پیامی فرا رسیدن هفته ترویج عفاف و حجاب را تبریک گفت.
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
[ تعداد بازدید : ۳۱۰ ]
اطلاعیه ثبت‌نام شاغلان و بنگاه‌های فاقد بیمه برای دریافت تسهیلات کرونایی
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، در اطلاعیه ای آغاز ثبت‌نام شاغلان و بنگاه‌های فاقد بیمه در سامانه کارا را جهت دریافت تسهیلات کرونایی اعلام کرد.
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۳۰
[ تعداد بازدید : ۱۳۳ ]
پایان تیرماه آخرین فرصت ثبت تقاضای کسب‌ و کارهای دارای کد بیمه و کارگاه برای دریافت تسهیلات کرونایی
دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای پایان تیرماه را آخرین فرصت ثبت تقاضای کسب‌ و کارهای دارای کد بیمه و کارگاه برای دریافت تسهیلات کرونایی اعلام کرد.
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۱۶
[ تعداد بازدید : ۱۵۵ ]
آغاز ثبت‌نام شاغلان و بنگاه‌های فاقد بیمه در سامانه کارا
دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اطلاعیه ای آغاز ثبت‌نام شاغلان و بنگاه‌های فاقد بیمه در سامانه کارا را اعلام کرد.
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۱۴
[ تعداد بازدید : ۱۷۴ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۸ ۸

اخبار شهرستان ها

شب شعر دفاع مقدس خوی در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر
شب شعر زنده مجازی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با قرائت اشعار 15 نفر از شاعران شهرستان در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر خوی برگزار شد.
دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال با معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال ظهر روز دوشنبه 31 شهریور همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس با دکتر عباسی, معاون استاندار و فرماندار جدید خوی دیدار کردند
طرح چکامه در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
نشست هم اندیشی با عنوان "چکامه", طرح چهره به چهره کاهش آسیب های اجتماعی در اولین روز هفته دفاع مقدس با حضور و سخنرانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محله ها در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
تجلیل از هنرمندان وفعالانی قرانی شهرستان اشنویه
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشنویه نشست اصحاب فرهنگ وهنر اشنویه روز دوشنبه 24شهریور ماه با حضور دکتر خدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاداسلامی ،دکتر مام عزیزی فرماندار شهرستان اشنویه وموسی تسبیحی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی بر گزار شد.
حضور مدیرفرهنگ وارشاداسلامی آذربایجان غربی در جمع هنرمندان واصحاب فرهنگ وهنر اشنویه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تالار فرهنگی ارومیه یکی از طرح‌های فاخر دولت در شمال غرب کشور است، گفت: با افتتاح این تالار، ۱۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع بر فضای فرهنگی استان افزوده می‌شود.
سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
سومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌غربی با همکاری موسسه خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار می‌شود.
همایش گرامیداشت روز خبرنگار در سلماس
امروز طی مراسم ویژه ای با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، فرماندار سلماس ، مسوولان چند از ادارات شهرستان همایش بزرگ تکریم از مقام شامخ خبرنگار در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری سلماس برگزار و از خبرنگاران شهرستان تجلیل بعمل آمد.