Loading
Loading
سفر یکروزه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی به شهرستان شاهین‌دژ
حجت الاسلام خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی، صبح روز سه شنبه ۸ مهرماه برای شرکت در جلسه شورای فرهنگ عمومی و دیدار با مسوولان محلی و آموزشگاههای ازاد هنری به شهرستان شاهین دژ سفر کرد.
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۶
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
دفاع مقدس نیاز به تدوین یک دایره‌المعارف با تمام مختصات خود دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی گفت: کاری فاخر و در تراز دفاع مقدس هنوز که هنوز است کمتر به رشته تحریر درآمده و باید گفت دفاع مقدس نیاز به تدوین یک دایره المعارف با تمام مختصات خود دارد.
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
[ تعداد بازدید : ۲۸۳ ]
تدوین سند سیاست‌های جمعیتی در آذربایجان غربی
حجت الاسلام خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در هفتاد و چهارمین جلسه پی در پی شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی از تدوین سند سیاست‌های جمعیتی استان خبر داد و گفت: این سند با همکاری شورای فرهنگ عمومی استان تدوین شده و و در قالب ۱۰ بسته با تعریف نقش دستگاه‌های اجرایی به دستگاه‌های مجری ابلاغ شده است.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
[ تعداد بازدید : ۸۳۴ ]
برگزاری هفتاد و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی
هفتاد و چهارمین جلسه پی در پی شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوی با حضورمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
[ تعداد بازدید : ۹۷ ]
تجلیل از پدر شهید معزز روحانی یوسف محمد لو
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوی، مسئولین و نمازگزاران از پدرشهید "یوسف محمد لو" در مسجد جامع شهانق خوی بعد ازانجام فریضه نماز ظهر تجلیل شد.
۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۲
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از غرفه اداره کل در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پارک ائللر باغی ارومیه
افتتاح نمایشگاه در هفته دفاع مقدس (روز31 شهریور 99)در استان آذربایجان غربی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از غرفه این اداره کل در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پارک ائللر باغی ارومیه بازدید کرد.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۶
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
اهانت به مقدسات ادیان الهی نشانه بی‌منطقی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اهانت بازنشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) در یک نشریه فرانسوی گفت: هرگونه بی‌احترامی و توهین به مقدسات تمامی ادیان الهی نشانه بی‌منطقی است.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۱۰
[ تعداد بازدید : ۱۰۵ ]
اهانت کنندگان به پیامبران الهی فهم درستی از آزادی ندارند
اسقف اعظم آشوری کلدانی کاتولیک آذربایجان‌غربی گفت: کسانیکه به بهانه آزادی به پیامبران الهی توهین می‌کنند درک و فهم درستی از آزادی ندارند.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۴۹
[ تعداد بازدید : ۵۵ ]
دفاع مقدس نماد غیرت ملت ایران است
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی با تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نماد و‌ تبلور غیرت ملت ایران است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۱۸
[ تعداد بازدید : ۷۶ ]
صالحی: شعر دفاع مقدس همزمان با شروع دفاع مقدس آغاز شد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه شعر دفاع مقدس همزمان با شروع دفاع مقدس آغاز شد، گفت: شعر دفاع مقدس از همان مقطع تاکنون به عنوان بخشی از روایت دفاع مقدس برجا خواهد ماند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۵۶
[ تعداد بازدید : ۷۳ ]
مخالف نگاه بدبینانه به هنر هستم
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه با نگاه بدبینانه به هنر مخالفم، افزود: با این که شرایط سخت شده علی رغم محدودیت بودجه و مشکلات دیگر، هنر و مخاطبین آن رشد کرده‌اند از این رو هنر و هنرمندان ایرانی در اقصی نقاط جهان در تمامی رشته‌های هنری حرفی برای گفتن دارند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۳۸
[ تعداد بازدید : ۶۸ ]
دارندگان نشان درجه یک هنری، هنرکارت دریافت می کنند
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از صدور هنرکارت برای دارندگان نشان درجه یک هنری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که عضو این صندوق هستند خبر داد و گفت: کمک هزینه بیکاری ناشی از شیوع بیماری کرونا در قالب هنرکارت به حساب آن ها واریز خواهد شد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۳۳
[ تعداد بازدید : ۶۷ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۸ ۸

اخبار شهرستان ها

گرامیداشت هفته بسیج با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی به مناسبت هفته بسیج و با همکاری اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، برنامه های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می کند.
آیین گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی
آیین گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور اهالی فرهنگ و هنر خوی برگزار شد.
اهدای دوره کامل تفسیر احسن الحدیث و قرآن کریم توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان  غربی
دوره کامل تفسیر احسن الحدیث و چهار جلد قرآن کریم توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی به حجت الاسلام محمدلو پدر روحانی شهید یوسف محمدلو جهت استفاده در مسجد جامع شهانق اهدا گردید.
پویش کتابخوانی "امت رسول الله"
به مناسبت هفته وحدت و ولادت باسعادت پیامبر اکرم (ص) پویش کتابخوانی "امت رسول الله" توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون مساجد شهرستان خوی برگزار می شود.
راه اندازی کمپین ماسک بزنیم درشهراشنویه
کمپین "ماسک بزنیم" با همکاری "شورش نصیری" یکی از هنرمندان اشنویه‌ای و چند پایگاه خبری با مشارکت اقشار مختلف مردم با هدف کاهش میزان شیوع بیماری کرونا و اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان به راه افتاد.
نشست هم اندیشی با موضوع کتاب و کتابخوانی
نشست هم اندیشی هیئت مدیره انجمن نویسندگان خوی با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان با موضوع کتاب و کتابخوانی و هفته کتاب روز دوشنبه در دفتر انجمن برگزار گردید.
دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، برق و گاز شهرستان خوی با خانواده معظم شهدا و جانبازان
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، برق و گاز شهرستان خوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با خانواده معظم شهدا و جانبازان شهرستان دیدار و با اعطای لوح تقدیر و هدیه نقدی از ایشان تقدیر و تجلیل نمودند.
برگزاری پویش هر خانه یک حسینیه
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی با توجه به شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا، پویش هر خانه یک حسینیه را با همکاری کانون مساجد شهرستان خوی برگزار می کند.
فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی
شبکه مروجان کتاب‌خوانی کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری تعدادی از سازمان‌ها و نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی، هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور را با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار می‌کند.
انتخابات اولین دوره انجمن هنرهای تجسمی شهرستان اشنویه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشنویه، جلسه انتخابات انجمن هنرهای تجسمی شهرستان اشنویه با حضور اعضای این انجمن در روز چهار شنبه16مهرماه اردیبهشت ماه ساعت11 صبح در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.