Loading
Loading
تفاهم نامه احداث ۱۰ هزار مسکن اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه امضا شد/ در گام نخست، 10 هزار نفر از مجموع 55 هزار نفر حائز شرایط از اعضای صندوق اعتباری هنر انتخاب شدند
تفاهم نامه احداث ۱۰ هزار مسکن اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه پیش از ظهر امروز با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهر و سازی در محل وزارت راه و شهرسازی امضا شد.
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۲۶
[ تعداد بازدید : ۶۴۳ ]
اطعام روز غدیر در مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه
۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱,۰۸۱ ]
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سامانه جامع مدیریت موسسات قرآنی(حمد) رونمایی شد
در پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون توسعه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآن کریم با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عبدالهادی فقهی‌زاده معاون قرآن و عترت وزارتخانه متبوع از سامانه جامع مدیریت موسسات قرآنی(حمد) رونمایی شد.
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰:۳۷
[ تعداد بازدید : ۷۳۲ ]
تعیین نقشه راه برای ادامه راه اتحادیه موسسات قرآنی کشور/ خواندن قرآن باید تحول وجودی در انسان ایجاد کند
نشست اعضای هیات مدیره اتحادیه موسسات قرآنی کل کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی طلایی رئیس هیئت مدیره اتحادیه موسسات قرآنی کل کشور، اعضای هیئت مدیره اتحادیه، مهدی محمدی مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰:۳۲
[ تعداد بازدید : ۷۳۰ ]
دفاع مقدس اهرم بازدارنده وقوع جنگ های بعدی در کشور بود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین رونمایی از مجموعه نمایشنامه های اولین دوره نخل سرخ با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس قدرت بازدارندگی برای وقوع جنگ های بعدی در کشور بوده، گفت: دفاع مقدس موضوع مهمی است و مجموعه نمایشنامه های نخل سرخ بر این موضوع متمرکز است و البته موضوعات دیگری از جمله شرایط جاری کشور و ... را هم فرا گرفته که این امر تداوم و ادامه موضوع دفاع مقدس است.
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰:۲۷
[ تعداد بازدید : ۷۴۳ ]
برخورداری بیش از ۲ هزار هنرمند از تسهیلات صندوق اعتباری هنر در قالب پویش همرسانی
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: حمایت از هنرمندان مستعد و کمتر شناخته شده که از طریق همرسان های ما به صندوق اعتباری هنر معرفی شوند از محوری ترین اهداف صندوق است.
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰:۲۱
[ تعداد بازدید : ۷۳۹ ]
آغاز ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در طرح "تابستانه کتاب ۱۴۰۰"
ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در طرح «تابستانه کتاب ۱۴۰۰» از سه شنبه (بیست‌ونهم تیرماه ۱۴۰۰( آغاز و همچنین پیش از اجرای این طرح، مطالبات کتابفروشی‌های عضو طرح “بهارانه کتاب ۱۴۰۰” نیز پرداخت خواهد شد.
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰:۱۸
[ تعداد بازدید : ۷۳۱ ]
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از انجمن خوشنویسان شعبه ارومیه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی از انجمن خوشنویسان شعبه ارومیه بازدید وسرکشی نمود.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
[ تعداد بازدید : ۷۹۳ ]
رتبه‌ی سوم کشوری برای هنرهای نمایشی استان آذربایجان‌غربی.
درگاه تئاتر استان آذربایجان‌غربی از بین ۳۳ استان کشور رتبه‌ی سوم را ازآن خود کرد.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
[ تعداد بازدید : ۷۴۴ ]
جلسه پایانی طرح پایتخت کتاب ایران در آذربایجان‌غربی برگزار شد
جلسه پایانی طرح پایتخت کتاب ایران در آذربایجان‌غربی با حضور نمایندگان دستگاه‌های مربوطه و عضو در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸
[ تعداد بازدید : ۸۰۱ ]
صالحی: پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در چهارسال گذشته به مرجعیت فرهنگی کشور رسیده است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مرجعیت یافتن پژوهشگاه فرهنگ، هنر‌ و ‌ارتباطات به عنوان یکی‌از اهداف این موسسه در دولت دوازدهم گفت: اینکه دبیرخانه کارگروه رصد فرهنگی کشور یا دبیرخانه موسسات پژوهشی و فرهنگی به این مجموعه واگذار شده است نشان می‌دهد که پژوهشگاه توانسته مرجعیت لازم را در بخش فرهنگی کشور پیدا کند.
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱۱۵ ]
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با هشدار نسبت به شروع پیک پنجم کرونا، گفت: از مردم درخواست می‌کنیم تا انجام واکسیناسیون عمومی رعایت مسائل بهداشتی را مدنظر قرارگیرد.
۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
[ تعداد بازدید : ۷۴۶ ]
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۸ ۷ ۸ بعدی »

اخبار شهرستان ها

هنرمند کاریکاتوریست پیرانشهری دربیست ودومین  دوسالانه طنز گرافیکی کوبا خوش درخشید.
هنرمندان عرصه کاریکاتور ایران در بیست‌ودومین دوسالانه طنز گرافیکی کوبا درخشیدند و منتخب بخش‌های مختلف این دوسالانه شدند.
نمایشگاه آثار نقاشیخط کاظم خراسانی مقدم
نمایشگاه آثار نقاشیخط کاظم خراسانی مقدم به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه مبارک فجر از 14 الی 21 بهمن در گالری فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی برپا می شود.
برنامه های فرهنگی و هنری چهل و دومین سال بزرگداشت دهه مبارک فجر در قالب 11 عنوان متنوع توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی برگزار می‌شود.
تابانفر با اشاره به مهمترین برنامه های سال ۹۹ گفت : برگزاری شب شعر جشن انقلاب اسلامی بصورت زنده در بستر فضای مجازی، تولید نمایش توسط کارگروه هنری هنری و پخش در شبکه های اجتماعی، معرفی کتاب های نویسندگان شهرستان خوی در موضوع انقلاب اسلامی در خوی، تولید محتوا ( شعر، موسیقی، دکلمه، گفتگو و…) در بستر اینترنت و انتشار در شبکه های اجتماعی با موضوع انقلاب اسلامی، تولید نماهنگ و انتشار در شبکه های اجتماعی با بهره گیری از ظرفیت های عظیم فضای مجازی، برپایی نمایشگاه خوشنویسی در گالری مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی، اهدای کتاب به مراکز فرهنگی و مذهبی، برگزاری مسابقه نقاشی، دیدار با خانواده معظم شهداء و برگزاری مسابقه پیامکی با موضوع انقلاب اسلامی “با رعایت دقیق” پروتکل های بهداشتی، از برنامه‌های پیش بینی شده برای دهه مبارک فجر امسال می‌باشد.
تقدیر از برندگان مسابقه دلنوشته به سردار دلها
با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی روز پنجشنبه 18 دی با اهدای لوح تقدیر و جوایز نفیس از برندگان مسابقه دلنوشته به سردار دلها تقدیر بعمل آمد.
باحضور بابایی معاون هنری وسینمایی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی نمایشگاه هنرهای تجسمی اشنویه افتتاح شد.
باحضور آقای بابایی معاون هنری اداره کل فرهنگ وارشاد ودکتر تمری معاون فرماندار ورئیس اداره فرهنگ وارشاد نمایشگاه آثار هنرمندان تجسمی اشنویه افتتاح شد.
نشست صمیمی معاون هنری وسینمایی با هنرمندان اشنویه
نشست جناب آقای بابایی معاون هنری وسینمایی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی آذربایجانغربی با هنرمندان رشته های تجسمی ونمایشی اشنویه
نشست توجیهی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در شهر اشنویه
با حضور دکتر بابازاده معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی، روسای ادارات فرهنگ وارشاداسلامی شهرهای اشنویه ،پیرانشهر ونقده، مرامی کارشناس کتاب استان، روسای اداره کتابخانه عمومی وکانون پرورشی کودکان و دهیاران وفعالان حوزه کتاب وکتابخوانی جلسه توجیهی شرکت در هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار شد.
بانوی اشنویه‌ای در جشنواره کشوری داستان‌نویسی برگزیده شد.
خانم نیشتمان عبدی بانوی نویسنده حوزه کودک ونوجوان در جشنواره کشوری داستان‌نویسی "شوناس" که در کامیاران استان کردستان برگزار شد، توانست رتبه برگزیده را کسب کند.
جلسه انجمن کتابخانه عمومی ایواوغلی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی
جلسه انجمن کتابخانه عمومی ایواوغلی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی و اعضای انجمن به ریاست بخشدار محترم ایواوغلی در کتابخانه عمومی حکمت با محوریت امکان سنجی ایجاد کتابخانه های مشارکتی در روستاهای بخش و نیز طرح و تشریح نحوه برگزاری و شرکت در هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار گردید. همچنین اعضای حاضر در جلسه مجازی توجیهی جشنواره مذکور شرکت کردند.
تولید و انتشار تئاتر "فرمانده قاسم" به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
تئاتر "فرمانده قاسم" به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی تولید و در شبکه ها و پیام سان های اجتماعی منتشر گردید.

گالری تصاویر