Loading
Loading
نگارش واقع بینانه خبر لازمه یک اطلاع رسانی صحیح است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: اگر فردی دانش و سواد رسانه نداشته باشد و از حوزه ها و مصادیق دیگر سواد بی بهره باشد، قطعا در ورود به عرصه خبر و رسانه اسیب خواهد دید و زیان خواهد رساند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
[ تعداد بازدید : ۱۲۰ ]
نظام امامت و‌ امت، فلسفه عملی نبوت است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی باصدور پیامی به مناسبت عید غدیرخم گفت: روز غدیرخم و ‌وقایع آن روز، پل پیوند مستحکمی بین نبوت و ‌امامت و ‌حلقه اتصال بین آن دو به شمار می آید.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۱
[ تعداد بازدید : ۱۲۰ ]
خبرنگار چشم بینای جامعه است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگار چشم بینا و زبان گویای جامعه است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۶۱ ]
اقدامات و دستاوردهای دولت به درستی اطلاع رسانی شود
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری گفت: اقدامات و دستاوردهای دولت با توحه به شرایط جامعه و درگیری با ایپدمی کرونا بدرستی اطلاع رسانی شود.
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
[ تعداد بازدید : ۸۵ ]
سرمایه گذاری در ورزش زورخانه ای سرمایه گذاری فرهنگی است
در یازدهمین هفته از هفته های زورخانه ای استانها با حجت الاسلام دکتر ناصرخدایاری (رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی آذربایجان غربی) گفتگو کردیم.
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
[ تعداد بازدید : ۱۲۱ ]
عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهیدان و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم انقلاب است
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری روز سه شنبه در دیدار با خانواده معظم شهید عیوض حبیب زاده، از شهدای حماسه دارلک گفت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهیدان و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم انقلاب است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
جهاد دانشگاهی در تربیت نیروهای کارآمد نقش اساسی دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: جهاد دانشگاهی در تربیت نیروهای کارآمد و ارزشی نقش اساسی دارد
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
[ تعداد بازدید : ۱۰۵ ]
اجرای طرح ختم آنلاین مجازی در استان، نیازمند فرهنگ سازی است
حجت الاسلام خدایاری گفت: اجرای طرح ختم مجازی در آذربایجان غربی با توجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه مردم در رفاه باشند و آسیب نبیند، نیازمند فرهنگ سازی است.
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
[ تعداد بازدید : ۱۸۶ ]
عید قربان اوج بندگی و ایثار
مدیرکل فرهنگ و‌ارشاد و‌اسلامی آذربایجان غربی طی پیامی با تبریک عید قربان به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت مسلمان ایران و ‌به ویژه مردم ولایتمدار آذربایجان غربی گفت: عید قربان اوج بندگی و‌ایثار در برابر حق تعالی است.
۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
[ تعداد بازدید : ۱۳۹ ]
شهدای منا در اوج عبادت و مظلومیت در غربت به شهادت رسیدند شهدای منا در اوج عبادت و مظلومیت در غربت به شهادت رسیدند
دکتر صالحی، در پنجمین هفته از اجرای طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم، طی ارتباط زنده تصویری با خانواده شهیده «اغول بی‌بی قورچانی» از شهدای منا استان گلستان، اظهار کرد: شهدای منا در اوج عبادت و مظلومیت در غربت به شهادت رسیدند.
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
[ تعداد بازدید : ۱۱۴ ]
استان آذربایجان‌غربی در بین  5 درگاه برتر بهار۱۳۹۹ گردید.
امید خاکپور خبر داد: درگاه تئاتر استان آذربایجان‌غربی از بین ۳۳ استان کشور رتبه‌ی پنجم را بدست آورد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
[ تعداد بازدید : ۱۴۴ ]
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۸ ۶ ۷ ۸

اخبار شهرستان ها

شب شعر دفاع مقدس خوی در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر
شب شعر زنده مجازی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با قرائت اشعار 15 نفر از شاعران شهرستان در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر خوی برگزار شد.
دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال با معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال ظهر روز دوشنبه 31 شهریور همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس با دکتر عباسی, معاون استاندار و فرماندار جدید خوی دیدار کردند
طرح چکامه در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
نشست هم اندیشی با عنوان "چکامه", طرح چهره به چهره کاهش آسیب های اجتماعی در اولین روز هفته دفاع مقدس با حضور و سخنرانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محله ها در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
تجلیل از هنرمندان وفعالانی قرانی شهرستان اشنویه
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشنویه نشست اصحاب فرهنگ وهنر اشنویه روز دوشنبه 24شهریور ماه با حضور دکتر خدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاداسلامی ،دکتر مام عزیزی فرماندار شهرستان اشنویه وموسی تسبیحی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی بر گزار شد.
حضور مدیرفرهنگ وارشاداسلامی آذربایجان غربی در جمع هنرمندان واصحاب فرهنگ وهنر اشنویه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تالار فرهنگی ارومیه یکی از طرح‌های فاخر دولت در شمال غرب کشور است، گفت: با افتتاح این تالار، ۱۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع بر فضای فرهنگی استان افزوده می‌شود.
سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
سومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌غربی با همکاری موسسه خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار می‌شود.
همایش گرامیداشت روز خبرنگار در سلماس
امروز طی مراسم ویژه ای با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، فرماندار سلماس ، مسوولان چند از ادارات شهرستان همایش بزرگ تکریم از مقام شامخ خبرنگار در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری سلماس برگزار و از خبرنگاران شهرستان تجلیل بعمل آمد.