Loading
Loading
ایجاد کسب و کار در روستاها با راه اندازی خانه‌های کار و فرهنگ روستایی
معاون فرهنگی ورسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان‌غربی از راه اندازی طرح خانه های کار و فرهنگ روستایی خبر داد.
۰۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۱۹
[ تعداد بازدید : ۱۱۸ ]
افتتاح طرح های توسعه شرکت چاپ نصیرزاد و صنایع بسته بندی آماج به مناسبت هفته دولت
طرح های توسعه شرکت چاپ نصیرزاد و صنایع بسته بندی آماج ارومیه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی افتتاح و به بهره برداری رسید.
۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
[ تعداد بازدید : ۱۷۱ ]
۵۸۰ میلیارد ریال برای احداث تالار مرکزی ارومیه هزینه شده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۵۸۰ میلیارد ریال برای احداث تالار مرکزی ارومیه هزینه و با این رقم، ۸۵ درصد پروژه تکمیل شده است.
۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۱۴
[ تعداد بازدید : ۱۳۷ ]
افتتاح و بهره برداری از طرح های توسعه و سرمایه گذاری جدید توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
رضا علافی سلماسی گفت: همزمان با هفته دولت و روز ملی صنعت چاپ سه چاپخانه جدید در مرکز استان آذربایجان‌غربی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید
۰۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
[ تعداد بازدید : ۱۵۷ ]
مساجد مهمترین پایگاه انسجام مسلمانان است
حجت الاسلام والمسلمین خدایاری گفت: مسجد مهمترین پایگاه انسجام و یکپارچگی مسلمانان در دنیا به شمار می‌رود.
۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
[ تعداد بازدید : ۱۶۶ ]
«تابستانه کتاب 99» در آذربایجان‌غربی؛ «تابستانه کتاب» در شرایط فعلی بهترین راهکار برای ترویج کتابخوانی بود
به عقیده کتابفروشان آذربایجان‌غربی، طرح «تابستانه کتاب 99» که در شرایط رکود فعلی اقتصادی کتابفروشی‌ها و در راستای حمایت از این قشر اجرا می‌شود، می‌تواند بخشی از مشکلات اقتصادی آن‌ها را حل کند و باری از دوش‌شان بردارد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
[ تعداد بازدید : ۱۲۹ ]
فروش 120 میلیون تومانی 14 کتابفروشی عضو «تابستانه کتاب 99» در آذربایجان‌غربی
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، از آغاز اجرای طرح «تابستانه کتاب 99» در این استان، بیش از 120 میلیون تومان کتاب از طریق 14 کتابفروشی فعال عضو این طرح در استان به فروش رسیده است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۲۲۴ ]
آزادگان دوران دفاع مقدس در همه برهه‌ها مایه افتخار ایرانیان بوده‌اند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با قدردانی از ایثار و جانفشانی‌های رزمندگان و آزادگان دوران دفاع مقدس گفت: این اسوه‌های صبر و مقاومت، در همه برهه‌ها مایه افتخار ایرانیان بوده‌اند و حتی پس از آزادی نیز برای افتخار کشور تلاش کردند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
[ تعداد بازدید : ۱۱۶ ]
راه یابی 2 نفر از هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای استان به مرحله پایانی سی‌و هشتمین مسابقات فرهنگی و هنری کشور
مدیر روابط عمومی و‌ سخنگوی اداره کل فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از راه‌یابی 2 نفر از هنرمندان هنرستان هنرهای زیبای استان به مرحله پایانی سی و هشتمین مسابقات کشوری فرهنگی و هنری خبر داد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
[ تعداد بازدید : ۱۶۳ ]
معرفی برگزیدگان ششمین دوره پایتخت کتاب ایران در آذربایجان‌ غربی
برگزیدگان ششمین دوره پایتخت کتاب ایران، چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان و ششمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب آذربایجان‌غربی، معرفی شدند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
[ تعداد بازدید : ۴۶۰ ]
مشارکت 14 کتابفروشی آذربایجان‌غربی در «تابستانه کتاب 99»
حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری گفت: 14 کتاب‌فروشی از شهرستان‌های ارومیه، بوکان، مهاباد در استان آذربایجان‌غربی در طرح «تابستانه کتاب99» مشارکت دارند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
[ تعداد بازدید : ۴۳۸ ]
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۸ ۵ ۶ ۷ ۸

اخبار شهرستان ها

شب شعر دفاع مقدس خوی در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر
شب شعر زنده مجازی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با قرائت اشعار 15 نفر از شاعران شهرستان در محوطه حیاط شورای اسلامی شهر خوی برگزار شد.
دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال با معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف, مسئول کانون مساجد و مجتمع دیجیتال ظهر روز دوشنبه 31 شهریور همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس با دکتر عباسی, معاون استاندار و فرماندار جدید خوی دیدار کردند
طرح چکامه در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
نشست هم اندیشی با عنوان "چکامه", طرح چهره به چهره کاهش آسیب های اجتماعی در اولین روز هفته دفاع مقدس با حضور و سخنرانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محله ها در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی خوی برگزار شد
تجلیل از هنرمندان وفعالانی قرانی شهرستان اشنویه
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشنویه نشست اصحاب فرهنگ وهنر اشنویه روز دوشنبه 24شهریور ماه با حضور دکتر خدایاری مدیر کل فرهنگ وارشاداسلامی ،دکتر مام عزیزی فرماندار شهرستان اشنویه وموسی تسبیحی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی بر گزار شد.
حضور مدیرفرهنگ وارشاداسلامی آذربایجان غربی در جمع هنرمندان واصحاب فرهنگ وهنر اشنویه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تالار فرهنگی ارومیه یکی از طرح‌های فاخر دولت در شمال غرب کشور است، گفت: با افتتاح این تالار، ۱۸ هزار و ۲۰۰ مترمربع بر فضای فرهنگی استان افزوده می‌شود.
سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
سومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌غربی با همکاری موسسه خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار می‌شود.
همایش گرامیداشت روز خبرنگار در سلماس
امروز طی مراسم ویژه ای با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، فرماندار سلماس ، مسوولان چند از ادارات شهرستان همایش بزرگ تکریم از مقام شامخ خبرنگار در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری سلماس برگزار و از خبرنگاران شهرستان تجلیل بعمل آمد.